• +90 (532) 068 41 84
  • info@oduldanismanlik.com

Ödül Danışmanlık Hakkında

Ödül Danışmanlık olarak 2011 yılından bu yana Türkiye Sahında bir çok firmaya Kosgeb, TKDK, Kalkınma Ajansları hibe destekler konusunda başarılara imza attık.çıktığımız yolda Kobilerin ihtiyaçlarını tespit ederek şirketimizi bu ihtiyaçları doğru ve zamanında karşılaması için kadromuza uzmanlaştırdık.Alanlarında uzaman kadromuzla değerli yatırımcılara profesyonel hizmet anlayışıyla yatırımlarını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Daha güçlü bir ekonomiye sahip olabilmek için devlet teşvik ve desteklerini sizin için takip eder, bilgilendirir ve uygularız.

Vizyonumuz

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için hizmette, kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

Misyonumuz

Ulusal ve Uluslar arası arenada, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

Şirket Politikamız

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp, gizlilik prensibine bağlı şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağladık.

  • Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak,
  • Hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri alarak, sürekli gelişen bir ekip oluşturmak,
  • İşlemlerin başlangıcında doğru analiz yaparak, zaman kayıplarının önüne geçmek,
  • Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek,